عضویت در سایت
راهنمای سایت

راهنما

راهنما

پاپ آپ چیست ؟

پاپ آپ نوعی تبلیغ است ! که به صورت یک صفحه یا یک پنجره برای بازدید کنندگان باز می شود . و به عبارتی دیگر هر سایتی که کد پاپ آن در آن قرار بگیرد به ازای هر بازدید کننده که روی صفحه سایت کلیک کند ، یک سایت دیگر در پشت سایت به نمایش در خواهد آمد .

پاپ باکس چیست ؟

پاپ باکس ترکیبی از پاپ آپ و تبلیغات بنری بوده  و نسل جدیدی از تبلیغات به حساب می آید . در آس پاپ آپ ، به ازای نمایش پاپ باکس مبلغی به حساب شما اضافه میشود .

 نحوه کسب درآمد از طریق آس پاپ آپ به چه صورت است ؟

با توجه به قوانین آس پاپ آپ اگر شرایط کسب درآمد را دارید ، ابتدا در سایت عضو شوید و سپس  سایت خود را اضافه کنید . پس از تایید حساب کاربری ، کد پاپ آپ و پاپ باکس را برداشته و درون  سورس قالب ( فوتر یا هدر ) سایت خود قرار دهید ، به ازای هر نمایش تبلیغ برای بازدید کننده سایت شما (برای هر ایپی فقط روزانه یک بار حساب خواهد شد) مبلغی به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد ، که در صورت رسیدن به حد نصاب میتوانید درخواست واریز دهید.

چه زمانی می توانیم درخواست واریز دهیم؟

در آس پاپ آپ واریزی های کاربران روزانه انجام می گیرد . ولی درآمد شما باید به حد نصاب برسد . چنانچه درآمد شما به حد نصاب رسید می توانید درخواست واریز دهید . واریزی شما در کمتر از 8 ساعت انجام می پذیرد .